Nieuw informatie vanuit peel en maas per 16-07-21 22:15
Vrijdag 16 juli 2021 22.00 uur: Noodverordeningen hoogwater 2021
De voorzitter van de Veiligheidsregio heeft noodverordeningen hoogwater 2021 ondertekend. Dit is gedaan vanwege de ernstige dreiging van hoogwater in Peel en Maas. De noodverordeningen gelden voor delen van Kessel en Baarlo. Iedereen in de aangewezen gebieden heeft het verzoek gekregen zijn/haar woning of bedrijfspand te verlaten voor vrijdag 16 juli 2021 18.00 uur.
Alleen hulpverleners mogen in dit gebied aanwezig zijn. Medewerkers van de gemeente en Politie zijn in het gebied aanwezig en spreken mensen die niet zijn geëvacueerd aan. De verwachting is dat de hoogwater golf meerdere dagen aanhoudt en evacuatie ook meerdere dagen in beslag neemt.
Ramptoerisme
De Politie houdt de geëvacueerde gebieden nauwlettend in de gaten. Wij vragen mensen om weg te blijven uit de aangewezen gebieden en hulpdiensten niet te hinderen.
- Noodverordening Hoogwater 2021 gemeente Peel en Maas (PDF, 90.4 kB)
- Noodverordening ramptoerisme hoogwater gemeente Peel en Maas (PDF, 39.4 kB)
- Kaart geëvacueerd Baarlo (PDF, 888.5 kB)
- Kaart evacuatiegebied Haagweg Kessel (PDF, 172.6 kB)